Marika Lang färglitografi

477805

MARIKA LANG (född 1961): Nobelmiddagen ur mappen "flärd", signerad Marika Lang, 258/290, färglitografi, bildstorlek 76x56 cm; oramad

Geijersgatan 14, Göteborg

Marika Lang färglitografi
Budhistorik (6 bud)
3425867
3425374
750
3425374
450
3421882
3421875

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.