Marika Lang färglitografi

477804

MARIKA LANG (född 1961): Sturebadet, ur mappen "flärd", signerad Marika Lang, 13/290, färglitografi, bildstorlek 76x56 cm; oramad

Geijersgatan 14, Göteborg

Marika Lang färglitografi
Budhistorik (11 bud)
3425407
3422975
950
3422975
850
3425406
3422975
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.