Marika Lang fälglitografi

477803

MARIKA LANG (född 1961): Nalen, ur mappen "flärd", signerad Marika Lang, 202/290, färglitografi, bildstorlek 56x76 cm; oramad

Geijersgatan 14, Göteborg

Marika Lang fälglitografi
Budhistorik (8 bud)
3424324
3422978
950
3422978
3424319
750
3422978
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.