Marika Lang färglitografi

477802

MARIKA LANG (född 1961): Café Opera, ur mappen "flärd", signerad Marika Lang, färglitografi, 248/290, bildstorlek 76x56 cm; oramad

Geijersgatan 14, Göteborg

Marika Lang färglitografi
Budhistorik (15 bud)
3424734
3425373
3424734
900
3425372
850
3424734

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.