Sjömanskista 1800-tal

477801

SJÖMANSKISTA, 1800-talets andra hälft, bemålad i grönt, invändigt med lådfack, höjd ca 41, 94x44 cm

Slitage, lås saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 17

Sjömanskista 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
3413180
3413168
1 900
3413157
1 800
3413119
1 700
3412150
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.