Sjömanskista 1800-tal

477801

SJÖMANSKISTA, 1800-talets andra hälft, bemålad i grönt, invändigt med lådfack, höjd ca 41, 94x44 cm

Slitage, lås saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 17

Sjömanskista 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
3413180
3413168
1 900
3413157
1 800
3413119
1 700
3412150
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer