Marika Lang färglitografi

477800

MARIKA LANG (född 1961): Östermalms hallen, ur mappen "flärd", signerad Marika Lang, 259/290, färglitografi, bildstorlek 56x76 cm; oramad

Geijersgatan 14, Göteborg

Marika Lang färglitografi
Budhistorik (8 bud)
3425577
650
3425368
600
3424871
550
3425036
500
3424871
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.