Salvador Dali brons

477799

SALVADOR DALI (1904-1989): Carmen - Castanets, grönpatinerad brons, signerad Dali och numrerad 222/300, gjutarstämpel Scan, höjd inklusive sockel 25 cm, äkthetsintyg och låda medföljer

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Salvador Dali brons

Budhistorik (25 bud)
3425346
18 000
3424752
17 500
3424752
16 500
3419300
16 000
3424751
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 813 EUR, 2 059 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.