Brickbord

477798

BRICKBORD, 1800/1900-tal, rokokostil, bricka i bemålad kopparplåt med blomstermotiv, benställning i valnöt, träskuren dekor, höjd ca 57, 85x66 cm

Benställningen senare, slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Brickbord

Budhistorik (21 bud)
3412083
2 600
3412845
2 400
3412083
3412844
3412083
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.