Albert Johansson oljemålning

477793

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Invention XV, signerad Albert Johansson, olja på pannå, ca 91x122 cm

Rum 7

Albert Johansson oljemålning

Budhistorik (27 bud)
3412893
20 000
3412882
19 500
3412892
19 500
3412882
19 000
3411907
18 500

Slutpris SEK:
20 000
Utropspris SEK:
22 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer