Albert Johansson oljemålning

477793

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Invention XV, signerad Albert Johansson, olja på pannå, ca 91x122 cm

Rum 7

Albert Johansson oljemålning

Budhistorik (27 bud)
3412893
20 000
3412882
19 500
3412892
19 500
3412882
19 000
3411907
18 500

Slutpris SEK:
20 000
2 018 EUR, 2 396 USD
Utropspris SEK:
22 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.