Kolonner i skuret trä

477790

KOLONNER, 1 par, 18/1900-tal, skuret trä, höjd ca 215 cm

åldersrelaterat slitage

Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Kolonner i skuret trä

Budhistorik (14 bud)
3410871
3410870
3 800
3410869
3 600
3410868
3 200
3410867

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.