Fåtölj med bakerklädsel

477784

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal, röd klädsel, sitthöjd ca 46 cm

mindre slitage

Möbler, Fåtöljer

Geijersgatan 14, Göteborg

Fåtölj med bakerklädsel

Budhistorik (18 bud)
3414394
1 400
3410059
1 300
3410059
3409541
950
3405138
900

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.