Kaffeservis i silver 3 delar

477783

KAFFESERVIS, silver, 3 dlr, Norge, 1900-talets första hälft, bestående av: kaffekanna, sockerskål samt gräddkanna, höjd 8,5-24,5 cm, totalvikt ca 911 g

Smärre slitage

Silver

Monter 11

Kaffeservis i silver 3 delar

Budhistorik (3 bud)

3412025
3408955
2 800
3408196
2 600

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.