Huggare

477782

HUGGARE 3 st, 1800-tal, mässings-resp. träfäste, den senare med balja, längd 59 resp 68 cm

slitage

Vapen/Medaljer

Monter 17

Huggare

Budhistorik (15 bud)
3412775
3 800
3407632
3 600
3407632
3 400
3407583
3 200
3407631

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.