Marjatta Sarasalo

477780

MARJATTA SARASALO (född 1930): "Rosa morgon" signerad Marjatta Sarasalo, numrerad 181/360, färgoffset, ca 50x48 cm

Fack 33

Marjatta Sarasalo
Budhistorik (11 bud)
3411923
750
3411934
750
3411923
700
3411918
650
3408520
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.