Lage Lindell

477779

LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition, signerad och numrerad Lage Lindell 130/250, litografi, höjd ca 51x70 cm

Fack 22

Lage Lindell
Budhistorik (29 bud)
3411848
3411899
3411848
1 900
3411897
1 900
3411848
1 800

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.