Stolar 4 st 1900-tal

477772

STOLAR, 4 st, 1900-tal, Windsormodell, delvis svartmålade, höjd 107, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 6

Stolar 4 st 1900-tal

Budhistorik (23 bud)
3412344
3403593
3412341
3403593
1 900
3412340
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.