Stilleben

477771

EVA HOLMBERG- JACOBSON, (1910-2003), blomsterstilleben, signerad, olja på pannå, 63x55

Geijersgatan 14, Göteborg

Stilleben

Budhistorik (2 bud)

3424127
3420394

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.