Domkyrkan

477769

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Domkyrkan i Göteborg, signerad samt daterad -49, olja på duk, 81x63 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Domkyrkan

Budhistorik (18 bud)
3423954
3423550
1 400
3423953
1 400
3423550
1 300
3423952

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.