Spegel gustaviansk stil

477759

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal, förgylld, fasettslipat glas, ca 61x52 cm

Bruksslitage, liten stötskada i ramen

Speglar

Rum 7

Spegel gustaviansk stil
Budhistorik (11 bud)
3412565
3413255
750
3412565
700
3413254
650
3412565
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.