Spegel gustaviansk stil

477759

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal, förgylld, fasettslipat glas, ca 61x52 cm

Bruksslitage, liten stötskada i ramen

Speglar

Rum 7

Spegel gustaviansk stil
Budhistorik (11 bud)
3412565
3413255
750
3412565
700
3413254
650
3412565
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer