Bordsuppsats empirestil

477746

BORDSUPPSATS, empirestil, omkring 1900, förgylld brons, rund sockel med karyatider, genombruten skål, höjd ca 36 cm

Slitage

Diverse

Kundcenter

Bordsuppsats empirestil

Budhistorik (5 bud)
3412833
4 800
3412774
4 600
3411566
4 400
3409380
4 200
3402930

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.