Granatsmycken 8 dlr

477741

ARMRING, BROSCHER, 3 st, RING, ÖRHÄNGEN, 2 par, förgyllt silver med rosenslipade almandingranater, HÄNGE/BROSCH, förgyllt silver med rosenslipade almandingranater samt snäckskalskamé, 1900-talets första hälft

Guld/Smycken

Granatsmycken 8 dlr

Budhistorik (6 bud)
3410388
2 400
3411798
2 400
3410388
3403644
1 400
3401714

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.