Soffa 1950-tal

477730

SOFFA, 1950-tal, klädd i Carl Malmsten-textil, rygg med knappar, lackade träben, sitthöjd ca 40, bredd 190 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffor, Design

Rum 10

Soffa 1950-tal

Budhistorik (24 bud)
3411914
5 400
3411705
5 200
3411680
5 000
3411702
4 800
3411680
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.