Skrivbord teak

477729

SKRIVBORD, teak, 1960-tal, rak modell med dubbla lådhurtsar, höjd ca 70, 160x70 cm

Visst slitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 6

Skrivbord teak

Budhistorik (46 bud)
3411852
19 500
3411840
19 000
3409109
18 500
3409109
16 500
3411838
16 000

Slutpris SEK:
19 500
1 964 EUR, 2 231 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.