Salskåp 1800

477727

SALSKÅP, 1800-tal, tvådelat, betsad furu, beslag i mässing, nederdel med 4 lådor i front, överdel med profilerade dörrpar, bakomliggande hyllinredning, höjd 180, 115 x 59 cm

Nyckel saknas. Slitage, sprickor, senare beslag.

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Salskåp 1800

Budhistorik (2 bud)

3408219
3404087

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.