Biblioteksbord 1800-tal

477724

BIBLIOTEKSBORD, 1800-tal, betsat lövträ, svarvade ben och detaljer, höjd ca 76, 110x64 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Biblioteksbord 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

3411563
3409805

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.