Howard Brooks

477721

HOWARD BROOKES (England, född 1947): "Hållö Fyr", signerad samt daterad -91, olja på pannå, 87x60 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Howard Brooks

Budhistorik (20 bud)
3423222
5 600
3423221
5 400
3423217
5 200
3423220
5 200
3423217
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.