Pallar 1950-tal

477720

PALLAR, teak, 1950-tal, 5 st, benställning i stål, staplingsbara, sitthöjd ca 45 cm

Visst slitage

Möbler, Stolar

Rum 3

Pallar 1950-tal

Budhistorik (7 bud)
3410934
1 300
3410917
3410325
3408737
450
3405472

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.