Gemla stolar

477718

GEMLA, stolar, 8 st, 1900-talets andra hälft, stomme av lackerad bok, sjögrässits, höjd 84, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 11

Gemla stolar

Budhistorik (23 bud)
3411190
6 800
3411189
6 600
3411180
6 400
3411188
6 400
3411180
6 200

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.