Einar Bäckström bordslampa Light up the Dark

477706

EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampa, 1940-tal, mässing, stämpelmärkt EB, höjd ca 55 cm

Åldersrelaterat slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 10

Budhistorik (2 bud)

3411606
3403767

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.