Tord Leander Engström oljemålning

477701

TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): norrlandsmotiv, signerad Tord, olja på pannå, ca 48x38 cm

Rum 5

Budhistorik (20 bud)
3411120
3411122
3411120
3411117
950
3411119
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.