Olle Hjortzberg etsningar

477700

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): "Franska värdshuset" samt "Styrmansgatan", signerade, numrerade 56/100, etsningar, ca 28x22 cm

Gulnade blad

Olle Hjortzberg etsningar
Budhistorik (2 bud)

3410735
3401707

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.