Stig "Slas" Claesson oljemålning

477699

STIG SLAS CLAESSON (1928-2008): Komposition, signerad Stig Claesson, olja på duk, ca 46x43 cm

Dubblerad duk

Rum 5

Stig

Budhistorik (10 bud)
3409895
2 400
3409583
3408933
3408813
1 700
3408667
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.