Acke Åslund oljemålning

477697

ACKE ÅSLUND (1881-1958): landskapsmotiv, signerad och daterad 1907, olja på duk, ca 41x59 cm

Krackelyr, dubblerad

Rum 5

Acke Åslund oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3411156
3409655
3404643
950
3404069
500

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.