Stolar omkring 1900

477696

KARMSTOLAR, blandstil, 18/1900-tal, 1 par, mahogny, stoppad textilklädd sits och ryggbricka, sitthöjd 47 cm

Visst slitage, något lösa fogar

Möbler, Stolar

Rum 12

Stolar omkring 1900

Budhistorik (2 bud)

3411703
3402824

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.