Hörnskåp allmoge

477692

HÄNGSKÅP för hörn, allmoge, daterad 1805, kurbitsmålad, höjd ca 91, 76x47 cm

Nyckel saknas, skador, slitage

Möbler, Skåp, byråer, Allmoge

Rum 18

Hörnskåp allmoge

Budhistorik (19 bud)
3412825
3412550
1 400
3412410
1 300
3412409
3412408

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.