Edith Widengren Oljemålning

477682

EDITH WIDENGREN (1905-1986): Landskap med lantbruk, olja på pannå, signerad Edith Widengren, bär otydlig datering, ca 48x60 cm

Fläckar

Fack 22

Edith Widengren Oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3411288
450
3411287
3410872
3409654

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.