Philippe De Rougemont

477679

PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965): Nakenstudie, signerad Ph de Rougemont, olja på duk, ca 73x60 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Philippe De Rougemont

Budhistorik (10 bud)
3411446
3 200
3402856
3411107
2 800
3402856
2 600
3409288
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.