Einar Jolin

477676

EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben, signerad, 85/360, färglitografi, 55x46,5 cm

Tavelvagn 1

Einar Jolin
Budhistorik (29 bud)
3411843
3411839
3411842
3411839
1 900
3411841
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.