Häst Dalarna

477675

DALAHÄST, 1900-talets första hälft, vit bemålning med polykrom dekor, höjd ca 18, längd ca 17,5 cm

Slitage

Diverse

Monter 16

Häst Dalarna

Budhistorik (17 bud)
3410907
3410104
950
3410905
950
3410104
900
3410904
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.