Staggan Hallström

477674

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Figurkomposition, signerad och daterad Staffan Hallström -68, provtryck, färgetsning, ca 35x50 cm

Fack 32

Staggan Hallström
Budhistorik (27 bud)
3411658
2 600
3411483
2 400
3411330
3411482
3411330
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.