Sekretär 1800-tal

477666

SEKRETÄR, England, 1800-tal, fanerad med mahogny, fällbar klaff med bakomliggande skrivinredning, 3 lådor, beslag i patinerad brons, höjd ca 107, 120x68 cm, nyckel finns

Slitage, skador, sprickor, fanerbortfall

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Sekretär 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
3413964
850
3413986
3413964
750
3413542
700
3413963
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.