Carl Malmsten skrivbord

477664

CARL MALMSTEN, skrivbord, furu, 1930/40-tal, 3 delat, brännmärkt CM, höjd ca 73 (110), 160x67 cm

Slitage

Möbler, Kontorsmöbler, Design

Rum 21

Carl Malmsten skrivbord

Budhistorik (10 bud)
3414383
3 600
3414370
3 400
3414382
3 400
3414370
3 200
3414295

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.