Soffa 1950/60-tal

477662

SOFFA, 1900-talets mitt, stomme i stål, klädd i rött galontyg, armlän i teak, längd 142, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Soffa 1950/60-tal

Budhistorik (18 bud)
3411480
1 600
3411460
3410129
1 400
3411456
1 400
3410129
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.