Bruno Mathsson fåtölj Jetson

477657

BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtölj, bärväv av canvas, ljus skinnklädsel, förkromad benställning, nackkudde, 1980-tal, höjd ca 98 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 6

Bruno Mathsson fåtölj Jetson

Budhistorik (37 bud)
3414208
9 000
3414230
8 800
3414208
8 600
3414224
8 400
3414208
8 200

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.