Bruno Mathsson fåtölj Jetson

477657

BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtölj, bärväv av canvas, ljus skinnklädsel, förkromad benställning, nackkudde, 1980-tal, höjd ca 98 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 6

Bruno Mathsson fåtölj Jetson

Budhistorik (37 bud)
3414208
9 000
3414230
8 800
3414208
8 600
3414224
8 400
3414208
8 200

Slutpris SEK:
9 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer