Sekretär England

477655

SEKRETÄR, England, 1900-tal, fanerad med mahogny, beslag i patinerad metall, klaff med bakomliggande skrivinredning, höjd ca 11, 68x36 cm, nyckel finns

lagad klaff, slitage, ytmärken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Sekretär England

Budhistorik (17 bud)
3414128
2 400
3414124
3414126
3414124
1 800
3414122
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.