Klaffbord 1800-tal

477653

KLAFFBORD, 1800-tal, fanerad med mahogny, skiva med intarsia, dekor av kompassros, låda i sargen, höjd ca 75, 80x67, vardera klaff ca 23 cm, nyckel finns

Slitage, blekt, fanerskador, fläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 19

Klaffbord 1800-tal

Budhistorik

2017-08-14 kl 14:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.