Fällbord England

477650

FÄLLBORD, 17/1800-tal, England, skiva i massiv mahogny, fotavslut i ball and claw, höjd 73, diameter 100 cm

slitage, fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 17

Fällbord England

Budhistorik (23 bud)
3407382
1 700
3405365
1 600
3407381
1 600
3405365
3407380
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.