Bord rokokostil

477647

BORD, rokokostil, valnöt, 1900-tal, sarg med låda, skuren dekor, fanerad skiva, höjd ca 73, 89x55 cm

Renoverat och kompletterad delvis äldre delar

Möbler, Övriga möbler

Rum 11

Bord rokokostil

Budhistorik (8 bud)
3414215
650
3414270
600
3414215
550
3414269
500
3414215
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.