Karl Cederberg oljemålning sommar

477645

KARL CEDERBERG (1861-1904): Insjömotiv, signerad och daterad K. Cederberg 1897, olja på duk, ca 30x45 cm

Konst, Äldre måleri, Specialauktion

Rum 5

Budhistorik (13 bud)
3410877
3411225
3410877
900
3410906
850
3410877

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.