John Erik Franzén färglitografi

477643

JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942), "Hells Angels of California", monogramsignerad och daterad JEF 1990, PT, färglitografi, bladmått 42x55 cm

Rum 16

Budhistorik (8 bud)
3411685
3411649
1 900
3405290
1 800
3411648
1 800
3405290
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.